PARTNERZY

Centrum Witaminowe rozwija swoją ofertę. Współpracujemy z:

Holostrefa „Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć, borykasz się z poważną chorobą, potrzebujesz wsparcia terapii dodatkową suplementacją, czy też brakuje Ci motywacji do zmian – zgłoś się do nas! Wierzymy, że prawdziwie i jedyne skuteczne leczenie traktuje organizm holistycznie, czyli całościowo. Łącząc zainteresowania z różnych dziedzin, pragniemy zadbać o Ciebie kompleksowo i przeprowadzić Cię przez proces zmiany, która dokona się na każdej płaszczyźnie Twojego życia!”

CooKING Catering Dietetyczny „Dzięki temu dostarczymy posiłki, które pomogą w zachowaniu zdrowia, urody i dobrej formy! W dzisiejszym zabieganym świecie często nie mamy czasu, możliwości lub wiedzy jak zadbać o przygotowanie smacznego, pełnowartościowego posiłku. Nasz zdrowy catering to doskonała propozycja dla wszystkich osób z Poznania i okolic, które chcą odżywiać się zdrowo i racjonalnie. Jesteśmy po to, żeby w tym pomóc!”

FAQ

1. Czy to bezpieczne?

Tak, pracujemy na jednorazowym sterylnym sprzęcie z przestrzeganiem zasad aseptyki i antyseptyki. Nasze zestawy są dobierane tak, aby ich składniki nie wchodziły ze sobą w niepożądane interakcje, wlewy wykonujemy tak by zminimalizować możliwość wystąpienia działań niepożądanych.
2. Kto wykonuje kroplówkę?
Wykwalifikowany personel medyczny – ratownicy medyczni po studiach, doświadczeni zawodowo, przeszkoleni w podawaniu witamin.
3. Czy podajemy tzw. „gotowce”?
Nie, każdą kroplówkę przygotowujemy od podstaw.
4. Jak często można przyjmować?
Średnio raz na 7 – 10 dni.
5. Kiedy zauważę efekt działania? 
W zależności od rodzaju kroplówki pożądany efekt może przyjść zaraz po podaniu kroplówki np. After Party, po kilku godzinach np. Odporność lub następnego dnia np. Sport Power. W większości przypadków już po 1 kroplówce obserwuje się poprawę, aby zwiększyć efekt i go przedłużyć zaleca się przyjąć około 4 – 6 kroplówek co 7-10 dni.
6. Przeciwwskazania?
Ciąża, połóg, ostra niewydolność nerek, serca, zatorowość płucna oraz inne schorzenia. Przed każdą kroplówką robimy wywiad zdrowotny oraz badania krwi.
7. Czy można wykupić komuś kroplówkę?
Jak najbardziej, dysponujemy voucherami podarunkowymi wypisywanymi imiennie.
8. Czy można zamówić kroplówkę do domu?
Nie. Kroplówki wykonujemy tylko w specjalnie przygotowanych do tego miejscach czyli Centrum Witaminowe w Adrenalinie lub przy ul.Wyspiańskiego 26 w Poznaniu.
9. Czy można płacić kartą?
Jak najbardziej, obsługujemy wszystkie karty płatnicze.
12. Dlaczego warto skorzystać z kroplówek witaminowych? 
  • NAJSZYBSZY MOŻLIWY EFEKT – podając kroplówkę omijamy układ pokarmowy, a serce  z rozprowadza ją po całym organizmie przez układ naczyń krwionośnych.
  • BARDZO WYSOKA PRZYSWAJALNOŚĆ – kroplówka pozwala organizmowi wchłonąć nawet 100% podanych substancji.
  • BEZPIECZEŃSTWO – każda kroplówka dobierana jest indywidualnie, w razie potrzeby po badaniach krwi (morfologia). Każde podanie kroplówki nadzorowane jest przez wykwalifikowany personel medyczny.
  • KRÓTKI CZAS ZABIEGU – zabieg trwa od 30 do 50 minut, w tym czasie możesz odpocząć i zrelaksować się w komfortowych warunkach.