Przyspiesza usuwanie alkoholu z organizmu, niweluje skutki kaca.

  • przyspiesza usuwanie alkoholu z organizmu
  • zawiera glukozę, która jest odżywką energetyczną mięśni
  • poprawia nawodnienie niwelując skutki wypłukiwania wody z organizmu przez alkohol

SKŁAD:

Glukoza 5% + Witamina C

JAK DZIAŁAJĄ KROPLÓWKI

Metoda ta polega na podawaniu witamin, elektrolitów oraz innych składników odżywczych bezpośrednio do krwioobiegu, eliminując tym samym negatywne skutki doustnego podawania leków, pozwalając na osiągnięcie najszybszego i najbardziej skutecznego efektu terapii.
Substancje podawane w Centrum witaminowym  wchłaniają się natychmiastowo. Efekty  działania podawanych substancji są silniejsze i bardziej efektywne, niż w przypadku suplementów diety.

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość dodania składników lub zwiększenia dawki do wybranej „mieszanki” po indywidualnej analizie wyników badań pacjenta, w zależności od jego potrzeb.

Istnieje możliwość dodania większej dawki witamin lub dodania kolejnych.

Któż z nas nigdy nie przesadził z alkoholem podczas imprezy czy uroczystości? Ważny powód do świętowania, gorszy dzień, spotkanie z przyjaciółmi… każdemu może przytrafić się sytuacja, w której sięgnie o kilka kieliszków więcej niż zwykle. Niestety, następnego dnia wraz z refleksją przychodzi szereg nieprzyjemnych dolegliwości. Ból głowy i żołądka, brak apetytu, pragnienie to chociażby część z nich. Niejeden marzy wówczas o cudownym lekarstwie usuwającym skutki imprezowania i łyka kolejne środki przeciwbólowe. Tymczasem lekarstwo znajduje się niemal na wyciągnięcie ręki w postaci odpowiednio dobranej kroplówki. Jej odpowiednio dobrany skład pozwala na usunięcie skutków nadużywania alkoholu poprzez uzupełnienie poziomu glukozy oraz niwelowanie odwodnienia organizmu. Gdzie znaleźć najlepsze kroplówki na kaca? Poznań zna już odpowiedź: nasze centrum witaminowe to najwygodniejsze rozwiązanie. Oferujemy specjalnie dobrane mieszanki witaminowe, które natychmiast postawią na nogi każdego imprezowicza.